Nowe produkty

Nowe produkty

  • Zapytaj o nasz Produkt

HUMUS ACTIV 20L

9824505801

HUMUS ACTIVE zawiera jednocześnie wysokie stężenie kwasów humusowych i pozytywną mikroflorę bakteryjną:

poprawia strukturę i optymalizuje stosunki powietrzno-wodne gleb,

kompleksowo rozkłada resztki pożniwne,

umożliwia lepsze wykorzystanie składników pokarmowych, bakterie Azotobacter asymilują azot z powietrza pozostałe mikroorganizmy przyspieszają rozkład materii organicznej i uwalniają uwiązane w glebie składniki pokarmowe,

przygotowuje glebę do siewu,

wspomaga rozwój systemu korzeniowego przygotowując rośliny do spoczynku zimowego,

przywraca naturalną żyzność gleb, poprawia gruzełkowatość,

podnosi opłacalność produkcji.

87,12 zł netto
107,16 zł brutto
Zapytaj o nasz Produkt

 

Polityka Prywatności

 

Warunki zwrotu i gwarancji

Środki ochrony roślin mogą być nabywane i stosowane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów,ś fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

Przeznaczony jest do wszelkich roślin w uprawach wielkoobszarowych: polowych, sadowniczych i pod osłonami, jak również w szkółkach, parkach i terenach zieleni. Powoduje znakomite efekty wzrostowe zarówno w uprawach ekologicznych jak i tradycyjnych.

HUMUS ACTIVE zastosowany doglebowo istotnie zwiększa jej pojemność wodną i sorpcyjną. HUMUS ACTIVE zastosowany 2-krotnie w roku doglebowo i 4-6 razy dolistnie w okresie wegetacji roślin powoduje wysokie i zdrowe plonowanie nawet na słabych glebach, a po paru latach systematycznego stosowania możemy doprowadzić do poprawienia klasy gleby. .

Gwałtownie spada żyzność polskich gleb, nasilają się też problemy związane z niedoborem wody. Rozwiązaniem tych problemów jest właśnie HUMUS ACTIVE. Stanowi on bufor bezpieczeństwa podczas długotrwałych susz, minimalizuje skutki okresowych niedoborów wody, podnosi opłacalność produkcji.

9824505801

Specyficzne referencje

6 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.