Nowe produkty

Nowe produkty

Optysil 5L Intermag

5908270211100INTER

OPTYSIL to płynny krzemowy antystresant aktywujący naturalne systemy odpornościowe roślin oraz stymulujący ich wzrost i rozwój

318,26 zł netto
343,72 zł brutto

 

Polityka Prywatności

 

Warunki zwrotu i gwarancji

Środki ochrony roślin mogą być nabywane i stosowane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów,ś fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

Zawiera łatwo przyswajalny przez rośliny krzem i dzięki temu wzmacnia ściany komórkowe oraz stymuluje szereg ważnych procesów życiowych w roślinie. 

OPTYSIL polecany jest w uprawach wszystkich gatunków roślin rolniczych i ogrodniczych, do stosowania dolistnego. Może być także stosowany w trakcie nawadniania roślin (fertygacja, podlewanie). Preparat ma odczyn obojętny, dzięki czemu łatwo miesza się z powszechnie stosowanymi nawozami dolistnymi i środkami ochrony roślin. Ważne jest, aby stosować OPTYSIL zapobiegawczo ? przed wystąpieniem warunków stresowych.

Najważniejsze korzyści ze stosowania stymulatora OPTYSIL to przede wszystkim:

zwiększenie tolerancji roślin na niekorzystne warunki uprawowe (np. susza i inne stresy abiotyczne)

ograniczenie wpływu stresu biotycznego spowodowanego przez patogeny chorobotwórcze i/lub atak szkodników

stymulacja wzrostu korzeni u młodych roślin

poprawa plonowania, jakości i właściwości przechowalniczych plonów.

5908270211100INTER

Specyficzne referencje

11 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.