Nowe produkty

Nowe produkty

Mikrovit miedź 20L Intermag

9824505880

MIKROVIT MIEDŹ to płynny nawóz zawierający 80 g Cu w 1 litrze, przeznaczony do dolistnego stosowania.

Dostarcza roślinom miedź, która jest efektywnie pobierana i wykorzystywana przez rośliny. 

336,73 zł netto
363,67 zł brutto

 

Polityka Prywatności

 

Warunki zwrotu i gwarancji

Środki ochrony roślin mogą być nabywane i stosowane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów,ś fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

 MIKROVIT MIEDŹ stosowany profilaktycznie w uprawach roślin o wysokich wymaganiach w stosunku do miedzi (np. zboża, cebula, marchew, burak ćwikłowy, sałata, szpinak) ? jest efektywnym źródłem miedzi. Jest też zalecany w przypadku występowania warunków glebowych ograniczających dostępność miedzi dla roślin (wysokie pH, wysoka zawartość substancji organicznej, wysoki współczynnik przepuszczalności, a szczególnie w uprawach na glebach użytkowanych rolniczo od niedawna i zasobnych w próchnicę ? tzw. ?choroba nowin?). 

MIKROVIT MIEDŹ stosowany w terminach i dawkach zalecanych w programach nawożenia poszczególnych gatunków, skutecznie zapobiega powstawaniu niedoboru miedzi w roślinach. 

Miedź (Cu) dostarczana w nawozie MIKROVIT MIEDŹ korzystnie wpływa na wielkość i jakość plonu, m.in. na: 

prawidłowy rozwój młodych części roślin, ich późniejszy wzrost oraz dojrzewanie owoców

prawidłowy rozwój tkanki przewodzącej ? efektywny transport składników pokarmowych i wody w roślinach

zwiększenie mechanicznej wytrzymałości roślin (np. większa odporność zbóż na wyleganie)

efektywne wykorzystanie azotu

intensywny przyrost biomasy oraz lepsze parametry jakościowe plonu

poprawę zdrowotności roślin w okresie uprawy i w czasie przechowywania

9824505880

Specyficzne referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.