Nowe produkty

Nowe produkty

Mikrovit cynk ZN 5L Intermag

9825205763

SKŁAD: cynk (Zn) - 112 g/l (8,4%)

MIKROVIT CYNK to płynny nawóz zawierający 112 g Zn w 1 litrze, przeznaczony do dolistnego stosowania. Dostarcza roślinom cynk, który jest efektywnie pobierany i wykorzystywany przez rośliny. 

MIKROVIT CYNK zawiera związki kompleksujące, które przyspieszają pobieranie cynku przez rośliny oraz ułatwiają łączne stosowanie nawozu z innymi agrochemikaliami.

101,44 zł netto
109,56 zł brutto

 

Polityka Prywatności

 

Warunki zwrotu i gwarancji

Środki ochrony roślin mogą być nabywane i stosowane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w ww. ustawie  o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów,ś fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania danego środka ochrony roślin.

MIKROVIT CYNK stosowany profilaktycznie w uprawach roślin o wysokich wymaganiach w stosunku do cynku (np. kukurydza, zboża, ziemniak, drzewa i krzewy owocowe, truskawka, cebula, szpinak, soja) – jest efektywnym źródłem cynku. Jest też zalecany w przypadku występowania warunków glebowych ograniczających dostępność tego składnika dla roślin (wysokie pH, wysoka zawartość fosforu, brak tlenu w strefie korzeniowej).

Stosowany w terminach i dawkach zalecanych w programach nawożenia poszczególnych gatunków, skutecznie zapobiega powstawaniu niedoboru cynku w roślinach. 

Cynk (Zn) dostarczany w nawozie MIKROVIT CYNK korzystnie wpływa na wielkość i jakość plonu, m.in. na: 

stymulację tworzenia auksyn – prawidłowy wzrost i rozwój roślin

poprawę efektywności nawożenia azotowego

poprawę ogólnej kondycji roślin i dobre plonowanie

intensyfikację rozwoju pąków (kwiatowych, liściowych) w uprawach sadowniczych

zwiększenie odporności roślin na okresowe niedobory wody i niską temperaturę

szybszą regenerację roślin po wystąpieniu warunków stresowych.

9825205763

Specyficzne referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.